Naši kandidáti

Máte právo rozhodnout

Praha 4 je pro potřeby komunálních voleb opět rozdělena na pět volebních obvodů. Nejste-li si jisti, kde volíte, nabízíme jako pomoc tuto mapku.



Volební obvod č. 1
(Podolí - Nusle)

1_Štěpánek

Mgr. Petr Štěpánek, CSc.

přírodovědec, VŠ pedagog, zastupitel MČ Praha 4
3_Niklová_FB

Jana Niklová

obchodní ředitelka, zakl. Dámského klubu
9_Jelínková_FB

Ing. Marie Jelínková

daňová poradkyně, místopředs. o.s. 4-občanská

Ing. Daniel Mourek

projektový manažer

Štěpán Kačena, M.A.

konzultant PR a marketingu

Mgr. Jana Štrosová

pedagožka

Jan Kratochvíl

právník

Ing. Václav Král

softwarový inženýr

MUDr. Antonín Brzek

lékař

Volební obvod č. 2
(Braník - Novodvorská)

8_Gjuričová_FB

Adéla Gjuričová, Ph.D.

historička, o.s. Náš Braník
6_Kotvová_FB

Mgr. Iva Kotvová

geografka, zastupitelka MČ Praha 4
FB_ Slanina 1

Mgr. Jan Slanina

právník, jednatel Krasohledného spolku Dobeška

Ing. Petr Pavlík

poradce

Dipl.-Soz. Eva Kubátová

socioložka

Mgr. Marie Šamánková

vysokoškolská pedagožka

Zdeněk Holeček

personální poradce, spoluzakladatel 4-občanská, o.s.

Bohumil Petz

důchodce

Ing. David Jandera

projektový manažer

Volební obvod č. 3
(Krč)

FB_Svoboda 2

Ing. Josef Svoboda, Ph.D.

kancléř ČVUT
61_Petra RejchrtováB

Mgr. Petra Rejchrtová

předsedkyně spolku 4-občanská
14_Petr Vrána_11

Ing. Petr Vrána, Ph.D.

technik ve výzkumu a vývoji

Blanka Turturro

zástupkyně mezinárodní neziskové organizace Slow Food Prague

Ing. Martin Grič

projektant průmyslových celků a zařízení

Bc. Jan Janoušek

student

Josef Daniel

technik v zákaznickém servisu

Tereza Bendlová, M.S.

specialistka pro životní prostředí a udržitelný rozvoj

JUDr. Petr Pešán

právník

Volební obvod č. 4
(Spořilov - Michle - Nusle)

FB_ Bendl 1

RNDr. Jiří Bendl, CSc.

přírodovědec, VŠ pedagog, propagátor ekodopravy
FB_ Kutílek 1

Petr Kutílek, M.A., M.S.

manažer, iniciátor petice Praha 4 bez hazardu
FB_ Schejbal 2

Mgr. Jakub Schejbal

právník

Mgr. Lenka Lánská

učitelka

Ing. Karel Malý

OSVČ

MUDr. Alena Windová

zubní lékařka

Marie Šťastnová

vedoucí administrativy

Mgr. Antonín Kříž

učitel na základní škole

Jakub Helcelet

likvidátor pojistných událostí

Volební obvod č. 5
(Pankrác - Michle - Kačerov)

11_Alžběta Rejchrtová

Mgr. Alžběta Rejchrtová

překladatelka, předsedkyně o.s. Občané postižení SJM
FB_ Kunc 1

Ing. Daniel Kunc

daňový poradce, člen o.s. Občané postižení SJM
1_Folkeová_FB

Lenka Folkeová

ředitelka ekonomického odboru v neziskové organizaci

Jaroslav Kořán

hudebník, výtvarník

Alice Křížová

referentka cestovní kanceláře

Gabriela Vopatová

sociální pracovnice

Mgr. Vavřinec Sklenář

OSVČ v oblasti vzdělávání

Bc. Petr Kačena

manažer tréninkové kavárny

Mgr. Pavla Niklová

studentka