Máte právo rozhodnout
Zpět

Trojkoalice chce taky do Tučňáku!

Tučňák1c

Zářijové číslo obecního časopisu Prahy 4 Tučňák opět předčilo všechna propagandistická očekávání. Stávající radní se jako obvykle prezentovali více než desítkou vlastních fotografií. Velká radniční čtyřka v čele se starostou Caldrem, jež dříve hájila barvy ODS a TOP09 a nyní kandiduje za hnutí Pro Prahu, měla dvě celostránkové reklamy. Současná TOP09, sociální demokraté i ODS si také mohli reklamu zaplatit. Jediná relevantní síla, na kterou reklamní prostor podle redakce už nezbyl, byla Trojkoalice.

A světe div se, osobností, která se tentokrát v celostránkovém rozhovoru vyznávala ze své lásky k Praze 4, byl starosta Koloděj Zbyněk Passer, zakladatel hnutí Pro Prahu. Věříme, že Čtyřku miluje i se svým bratrem Radimem Passerem, developerem, který levně privatizaval Brumlovku a vybudoval zde kancelářský komplex.

My chceme také do Tučňáku! Ale hlavně chceme po volbách už konečně takový Tučňák, který nebude orwellovskou tiskovinou radniční koalice, ale skutečným obecním periodikem, v němž místo najdou i názory opozice a veřejnosti.